W Polsce jest kilka tysięcy projektantów i architektów wnętrz. Jak znaleźć kompetentnego specjalistę w Krakowie, który zaprojektuje wnętrze Twojego mieszkania lub biura? Sprawdź nasz ranking polecanych projektantów wnętrz w Krakowie!

1. Grid

Studio Projektowe Grid powstało w 2001 roku. Zaczynali od wykonywania zleceń z zakresu projektowania graficznego. Z czasem do naszych usług dodaliśmy wzornictwo przemysłowe i projektowanie wnętrz. Obecnie podstawową działalnością firmy jest projektowanie produktu oraz projektowanie wnętrz (przestrzeni publicznych lub prywatnych). Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, ale potrafimy też stworzyć interdyscyplinarny zespół ekspertów do bardziej złożonych projektów.

Dokładają wszelkich starań, aby umiejętności zespołu przydzielonego do danego tematu spełniały wymagania projektu. Klienci mogą korzystać z ich wiedzy i doświadczenia w zakresie różnych technologii i metod produkcji. Zapewniają optymalne rozwiązania, które są najbardziej odpowiednie dla przedmiotu badania.

2. MIKOŁAJSKAstudio

MIKOLAJSKAstudio, krakowska firma zajmująca się projektowaniem wnętrz, kierowana przez arch. Krystyna Mikołajska, która swoją karierę w projektowaniu wnętrz rozpoczęła w latach 90. w Oslo w Norwegii. Firma kładzie duży nacisk na indywidualizację projektów i dostosowanie ich do potrzeb klienta (zarówno funkcjonalnych jak i estetycznych).

Firma oferuje usługi projektowe dla wnętrz mieszkalnych, przestrzeni komercyjnych oraz przestrzeni publicznych. Współpracuje również z kilkoma firmami zajmującymi się pracami wykończeniowymi, instalacjami, wykonywaniem mebli oraz artystami, którzy potrafią namalować obraz pasujący do danego wnętrza.

3. MOTHI.form

Pracownia projektowania wnętrz powstała z pasji tworzenia. Ta chęć poparta jest wiedzą, profesjonalizmem i dużą ilością ciężkiej pracy. Uwielbiają piękne wnętrza i cenią formę, detal, estetykę i ergonomię.

Świadczą kompleksowe usługi w zakresie projektowania i realizacji przestrzeni prywatnych i publicznych. Obejmuje to projekt koncepcyjny, opracowanie techniczne oraz faktyczną realizację z pomocą zaprzyjaźnionych wykonawców.

4. MONOstudio

Innowacyjny zespół projektantów wnętrz, architektów i designerów. Uzupełniamy się wzajemnie i chętnie dzielimy się tym, w czym jesteśmy najlepsi. MONOstudio to dynamiczna mieszanka różnorodnych doświadczeń, które wnosi każda z osób. Wszystkich nas łączy przekonanie, że najważniejszy jest klient, a dobry DESIGN to podstawa.

5. FORMA - Pracownia Architektury Wnętrz

Młody i dynamicznie rozwijający się zespół. Wiedzę niezbędną do tworzenia funkcjonalnych i użytecznych przestrzeni zdobyli dzięki studiom na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Oferują kompleksowe usługi, które obejmują wszystkie etapy projektowania, od projektów koncepcyjnych po rysunki szczegółowe.

Projekty wnętrz wykonują dla nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, handlowych. Oferują usługi z zakresu architektury krajobrazu, w tym projekty ogrodów, parków i placów zabaw, małej architektury, a także zabudowy tarasów, balkonów i dziedzińców.

6. KONZEPT Architekci

KONZEPT to grupa projektowa, którą tworzą utalentowani architekci posiadający doświadczenie w projektach wnętrz, budowlanych i deweloperskich. Są otwarci na wszelkie Państwa potrzeby i wymagania. Świadczą najwyższy poziom profesjonalizmu i szybką realizację. Podchodzą indywidualnie do zaspokajania potrzeb swoich klientów.

7. ELEMENTY

Skupieni na projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Są znani z tworzenia ciepłych i zachęcających aranżacji, które są proste, ale nie banalne. Myślą nieszablonowo i są otwarci na próbowanie nowych rzeczy.

Standardowa oferta obejmuje inwentaryzację pomieszczeń, przygotowanie i wykonanie rysunków technicznych z dokładnym zwymiarowaniem wnętrz oraz propozycję rozwiązań wykonawczych. Przedstawiają fotorealistyczne wizualizacje, które pokazują jak cały projekt można wzbogacić o funkcjonalne meble i materiały wykończeniowe. Do projektu dołączają zestawienie wszystkich materiałów. Wpółpracują z doświadczonymi wykonawcami i producentami z wielu branż. Gwarantuje to inwestorom otrzymanie udanej realizacji.

8. ARTDESIGN architektura wnętrz

ARTDESIGN projektuje wnętrza, które są ponadczasowe i eleganckie. Choć najbardziej znane są nam wnętrza nowoczesne, uwielbiają również wnętrza industrialne i klasyczne. Są w stanie dostosować podejście do każdej przestrzeni i klienta. Każdy projekt rozpoczynają od szczegółowej analizy wymagań funkcjonalnych i estetycznych przyszłych użytkowników.

Projektowanie wnętrz obejmuje wszystkie elementy niezbędne do realizacji projektu. Są to między innymi układy funkcjonalne i koncepcja przedstawiona na wizualizacjach, rysunki techniczne zmian budowlanych, rozmieszczenie instalacji, projekty sufitów i podłóg oraz szczegółowe projekty łazienek i projekty mebli.

9. Ciochon-Studio

Ciochon - Studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i ogrodów. Projektuje z pasją i entuzjazmem. Każde wnętrze i ogród jest wyjątkowe, ponadczasowe, funkcjonalne, proste i wygodne. Projektuje je ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb swoich klientów. Kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektowania wnętrz lub ogrodów. Projektowanie wnętrz obejmuje projekty domów, mieszkań, biur i innych przestrzeni. Oferuje projekty architektury krajobrazu, w tym tarasy, balkony i ogrody.

10. MaNaZa

MaNaZa to zespół profesjonalistów, którzy kochają projektowanie wnętrz. Nie tworzy szablonowych projektów. Są na bieżąco z najnowszymi trendami wnętrzarskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Pozwól im zarządzać Twoim wnętrzem od A-Z. Oferują fachowe doradztwo i profesjonalizm w realizacji usług. Cenią sobie czas klientów i trzymają się budżetu, który został ustalony na remont lub wykończenie mieszkania. Współpracują tylko z firmami o ugruntowanej pozycji, co zmniejsza szansę na wystąpienie problemów podczas realizacji projektu.