Rozglądamy się za kupnem nowego mieszkania lub remontem istniejącego i przytłacza nas sama ilość sklepów, które oferują wnętrza wysokiej jakości i ciekawe. Jak odnaleźć się wśród tego całego chaosu? Ten ranking to dobre miejsce na start.

Rankingwnetrz.pl przedstawia 10 polskich biur projektowych w Krakowie. To eksperci, którzy pomogą Ci stworzyć stylowe wnętrza, które będą zarówno wygodne, jak i piękne.

1. GRID - grid.com.pl 

Biuro projektowe Grid od kilkunastu lat wykorzystuje metodę Design Thinking do tworzenia innowacyjnych projektów. Dzięki niej klienci wdrożyli wiele produktów, które okazały się ogromnym sukcesem i odniosły duży sukces rynkowy. Do każdego projektu tworzą interdyscyplinarny zespół ekspertów. Są w stanie zagwarantować pełny przegląd całego cyklu życia nowego produktu.

Biuro projektowe Grid może polecić szereg zaufanych podwykonawców, współpracując z autorem w zakresie nadzoru nad produkcją. Wśród tych podwykonawców mogą znaleźć się producenci i dostawcy. Pozwoli to na obniżenie kosztów wdrożenia i produkcji. Uwzględniają wszystkie aspekty sprzedaży i dystrybucji, począwszy od szkiców, poprzez realizację, aż po analizę warunków rynkowych. Biorą pod uwagę środowisko, w którym obiekt będzie funkcjonował, interakcje użytkownika i jego wpływ na środowisko. Te i inne czynniki są ważne w określeniu sukcesu rynkowego produktu.

2. Kwadrat Design Studio - kwadrat-designstudio.pl

Pracownia Projektowa Kwadrat powstała z chęci tworzenia przestrzeni i wyjątkowych miejsc i rzeczy. Monika Grojec jest m właścicielką pracowni. Jej celem jest tworzenie niepowtarzalnych przestrzeni z wykorzystaniem nowoczesnych form, ciekawego materiału oraz aktualnych trendów wzornictwa przemysłowego.

3. Dom-Art

Dom-Art to firma projektowa zajmująca się aranżacją wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i biurowych. Została założona przez Dorotę Kulczyk. Od 1997 roku działa w branży. Są w stanie zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie. Przez te lata zrealizowaliśmy setki projektów i mamy wielu zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzą z wielkim zaangażowaniem, świeżym podejściem i mnóstwem kreatywnych pomysłów.

W swej pracy kierują się najnowszymi trendami w technologii projektowania wnętrz. Projektowane przez nich pomieszczenia są ponadczasowe i nowoczesne.

4. Studio 4 Design - www.studio4design.pl

Studio 4 Design oferuje wiele usług z zakresu projektowania wnętrz. Projekty komercyjne obejmują hotele, restauracje, sklepy, biura oraz pojedyncze pomieszczenia. Współpracują również z klientami indywidualnymi tworząc mieszkania, apartamenty i domy.

5. art-park sp. z o.o. - www.art-park.pl

Firma zajmującą się aranżacją wnętrz, która specjalizuje się w projektowaniu terenów zielonych. Są w stanie zrealizować najtrudniejsze zlecenia ze względu na indywidualne podejście do każdego inwestora. Oferują szeroki zakres usług w dziedzinie architektury krajobrazu. Projektują parki krajobrazowe, ogrody i ośrodki wypoczynkowe. Oferują również projekty małej architektury oraz wizualizacje. Do dyspozycji mają również przeprowadzenie analizy terenu wraz z pełną inwentaryzacją.

Usługi projektowania wnętrz to część ich działalności. Posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i publicznych.

6. Good Place For Living - forliving.pl

Są miłośnikami ogrodów, pasjonatami designu i fanami zrównoważonego rozwoju. Na co dzień są profesjonalnymi projektantami, którzy starają się uczynić szarą rzeczywistość lepszym miejscem. Tworzą projekty mające na celu poprawę jakości domów i otoczenia. Zmieniając otoczenie, mamy nadzieję zmienić postrzeganie i poprawić warunki życia swoich klientów.

7. MKsmartstudio - www.mksmartstudio.pl

MKsmartstudio oferuje usługi projektowania wnętrz i ogrodów. Są rozwijającą się firmą, która do projektowania podchodzi z pasją i powagą. Są ekspertami w projektowaniu wnętrz i krajobrazu. Ich celem jest stworzenie spójnej przestrzeni pomiędzy otoczeniem domu a domem. Podczas projektowania kładą szczególny nacisk na estetykę, innowacyjne pomysły, unikalne rozwiązania, szczegółowe rzemiosło oraz spójną kompozycyjną całość.

Służąy pomocą na każdym etapie realizacji projektu, dbają o jego dobrą organizację i sprawny przebieg. Wszystkie projekty są realizowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

8. NEFA Architekci - Wnętrza - www.nefastudio.pl

Ich specjalnością jest projektowanie i architektura wnętrz. Z wykształcenia są architektami. Projektują miejsca i przestrzenie, do których z przyjemnością się wraca. Czerpią z doświadczenia zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych biurach architektonicznych, tworząc przestrzenie funkcjonalne, jak i estetyczne, uwzględniając przy tym preferencje inwestorów. Każdy nowy temat, każdy nowy klient to wyzwanie i poszukiwanie idealnego rozwiązania, skrojonego jak garnitur na miarę.

9. PRØJEKTYW | Architektura Wnętrz & Design - www.projektyw.pl

Projektyw to nowa pracownia projektowa, która została założona przez grupę architektów wnętrz. Pracownia jest laureatem wielu konkursów wnętrzarskich w Polsce i za granicą. Do każdego projektu wnętrza podchodzą indywidualnie z pasją, miłością i zaangażowaniem.

10. ARCHISSIMA - www.archissima.pl

Archissima została założona przez Agnieszkę Cuprys Wilk, architekta wnętrz, w 2007 roku. Specjalizuje się w projektowaniu mebli, aranżacji wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz wystaw muzealnych. Marek Wilk, architekt wnętrz i absolwent uczelni, wspiera działalność projektową Archissimy. Prowadzi również firmę Mavi Forma, zajmującą się wykonawstwem mebli.