Z szafy można zrobić niepowtarzalny mebel. Nowoczesne stolarstwo pozwala na stworzenie mebli, które są niepowtarzalne i oryginalne. Warto zaryzykować.

Meble dla dzieci nie powinny być nudne i zwyczajne. Mamy pomysły na szafki na zamówienie, które zachwycą całą Twoją rodzinę.

Dla małej księżniczki

Pokój urządzony w stylu, jaki chciałaby mieć mała księżniczka, z zamkowymi komnatami i drewnianym wnętrzem przypominającym dom misia z bajki "Masza i Niedźwiedź", to tylko dwa przykłady genialnych pomysłów na urządzenie pokoju dziecka. Małe damy uwielbiają szafy na wymiar.

  • Zamkowe wieże, takie jak w "Pięknej i Bestii", czy "Roszpunce"
  • Powozownie, takie jak te z "Kopciuszka", są dobrze znane.
  • Szafy w stylu paryskim mają złote uchwyty i są świetnym przykładem.
  • Modele z nadrukami przedstawiającymi postaci z ukochanych bajek, takich jak Kubuś Puchatek czy Myszka Miki.

W naszym białostockim sklepie realizowaliśmy również szafki w różnych kolorach. Zawsze jednak były one eleganckie i gustowne. Umożliwiają to nowoczesne okleiny meblowe.

Dla prawdziwego fascynata

Zainteresowania dzieci często są pielęgnowane od samego początku. Jeśli chcesz zaskoczyć swoje dziecko, zamów u stolarza z Białegostoku dzieło, które będzie zarówno praktyczne, jak i inspirujące. Mogą to być szafki, które powstały w oparciu o ich zainteresowania.

  • rakieta dla najmłodszych kosmonautów i astronomów, a także odkrywców kosmosu.
  • kamienice dla małych budowlańców i miłośników miejskiej architektury
  • samochody i inne pojazdy - dla fanów motoryzacji lub wyścigów samochodowych
  • Legos To ponadczasowe zainteresowanie, które świetnie sprawdza się w meblach dziecięcych.
  • zwierzęta Z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdzają się żyrafy i słonie jako inspiracja dla szafki .....

Wyobraźnia stolarza jest ważnym elementem tworzenia mebli na zamówienie.

Meble do zabudowy, które obejmują biurka i szafki na wymiar

Szafy na wymiar Z łóżkiem i miejscem do nauki lub odpoczynku, są świetnym pomysłem dla osób, które cenią sobie efektywność przestrzeni i jak najlepiej ją wykorzystują.

Tego typu rozwiązanie umieszcza łóżko na pierwszym piętrze. Prowadzą do niego schody lub drabina. Odpocząć można znajdując pod nim szafę z biurkiem lub wygodną sofą.

Zabudowy można wykorzystać do stworzenia poczucia ładu i harmonii w pokoju dzielonym przez rodzeństwo.

Jakie są topowe wybory białostockich klientów?

Najpopularniejszymi tematami są obecnie bajki oraz te, które nawiązują do zainteresowań dzieci poniżej piątego roku życia. Pokoje tematyczne pobudzają wyobraźnię, sprzyjają szybkiemu rozwojowi i są świetnym źródłem inspiracji do wielu zabaw.

Dla starszych dzieci rodzice często wybierają uniwersalne zestawy mebli. Składają się one zazwyczaj z łóżka, szafy i biurka. Meble są w neutralnych kolorach, o minimalnej stylistyce. Jeśli pojawiają się mocne akcenty kolorystyczne, to są one ograniczone i umieszczone tak, aby nie odwracały uwagi dziecka od nauki.