Zapoznaj się z modelami schodów wewnętrznych w najbardziej wymyślnych kolorach i zainspiruj się.

W poszukiwaniu unikalnych projektów powinieneś zwrócić uwagę na kolor schodów wewnętrznych. Powinien on odzwierciedlać Twoje osobiste preferencje i pasować do stylu wnętrza. Może się okazać, że nie jest on zbyt popularny.

Żółte schody to jedno z najbardziej nietypowych rozwiązań. Jest to świetna opcja dla pomieszczeń, które mają mało naturalnego światła. Jasny, ciepły żółty dodaje wnętrzu jasności i życia.

Schody w kolorze czerwonym to kolejny wyjątkowy element przestrzeni - to idealne rozwiązanie dla wnętrz, które obejmują niekonwencjonalne kształty, kolory i materiały.

Schody w kolorze turkusowym są idealnym rozwiązaniem dla małych i ciemnych wnętrz. Są one wyrazistym, jasnym odcieniem, który tworzy efekt głębi pożądany w takich przestrzeniach.
Fantazja może pójść o krok dalej. Oto przykład fantazji: schody z wieloma kolorami. Jest to świetna opcja dla domów z dziećmi lub tych, którzy po prostu chcą poczuć dziecięcą radość.

Czarne schody świetnie wyglądają w dużych wnętrzach, gdzie schody są integralną częścią.

Białe schody są świetnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni. Wizualnie powiększają przestrzeń i wtapiają się w aranżację.

Źródło: Rintal Polska

Zdjęcie: Rintal Poliska, schody Teno.
Stopnie wykonane z żółtej mozaiki bukowej. Cena - Od 18,6 mln zł brutto (w ramach promocji "Wrzesień bez VAT").

https://www.youtube.com/playlist?list=PLpk26wXuZMjkCspb5VAUCb9-5P8IDd2Aq"]

Tagi: schody