Dom jest tam, gdzie jest serce, a dla nowożeńców ustanawiających swój dom jest specjalną podróżą, w której razem łączą swoje estetyki projektowe, aby przekształcić dom w dom. Tak więc, przed uzyskaniem swept w małżeńskiej błogości sprawdź bajecznie mistrzowską kolekcję w Kirkland oferuje do 50% zniżki na wystrój domu i meble, jak zrównoważyć swój budżet łatwiej i dbać o Wnętrza, jak również.

Wesela są często drogie, a ostatnią rzeczą, której potrzebuje nowożeńcy, jest zapięcie się pod kosztami ustawienia ich domu. Kiedy znajdujesz żonę, zgadzasz się dzielić swoje życie, w tym znaczące i trywialne decyzje. To, jak urządzisz swój dom, jest decyzją, którą musisz podjąć jako para, niezależnie od tego, czy jedna strona finansuje cały projekt, czy nie. Ale nawet najjaśniejsze umysły będą potrzebowały inspiracji przy zakupie mebli i dekorowaniu domu. Więc planując swój ślub, rozważ następne kilka dni po D-day i jak planujesz się osiedlić.

Po wymarzonym ślubie, twój pierwszy dom jest już wielkim osiągnięciem jako para nowożeńców. Ale rzucanie wszystkich ciężko zarobionych pieniędzy na swój pierwszy dom może być dość trudne, zwłaszcza jeśli jesteś na budżecie. Dobra strategia w przydzielaniu budżetu na każdy zakątek domu może pomóc Ci zacząć na słodkiej nucie. Tutaj mamy dla Ciebie kilka genialnych porad i wskazówek, aby twój wystrój domu gładkie żeglowanie, i że zbyt bez uzyskania złamane.

Nowe początki: Porady, aby udekorować swoje nowe gniazdo

Priorytet na swoje potrzeby najpierw, a następnie chce. Większość nowożeńców wprowadzających się razem po raz pierwszy nie tylko prosi o podstawy, które obejmują małe urządzenia, pościel i bieliznę, wystrój, niektóre kuchenne niezbędniki, ale także kilka mebli, które oboje będziecie cieszyć się w nowym domu.

Nadaj priorytet swojej sypialni i obszarowi mieszkalnemu z meblami o podwójnym przeznaczeniu

Jeśli chodzi o zakupy mebli, poświęć więcej czasu i wysiłku, aby osiągnąć swoją wymarzoną główną sypialnię, ponieważ będzie to miejsce dla twoich intymnych i relaksujących chwil. Łóżko z magazynem będzie świetną opcją, jeśli w Twojej sypialni jest mało miejsca, a także może służyć celowi przechowywania Twojej dodatkowej pościeli, ubrań lub poduszek. Innym dodatkiem, który nowożeńcy powinni mieć jest rozkładana sofa, którą można zmieścić w salonie lub wolnym pokoju, na wypadek gdybyś miał jakichś gości przychodzących w weekend. Wayfair jest miejscem do sprawdzenia dla niesamowitej kolekcji mebli z tak dużą różnorodnością i zniżkami, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Sofy do rozmów i wspomnień

Wszyscy nowożeńcy potrzebują jakiegoś miejsca do zabawiania swoich gości. Ciepłe i naturalne neutrale to najbezpieczniejsze kolory, prawdziwe dla wystroju wnętrz, ponieważ idą ze wszystkim. Robi twój badanie dobrze i sklep mądry pstrykać niektóre wielkie oferty w twój kieszeni. Możesz dostać swoje ręce na idealnym kawałku mebli, gdzie komfort i nowoczesny styl spotykają się razem, takie jak trzyosobowa sofa z poduszkami, wyposażona w solidny kolor kości słoniowej. Prawdziwie wszechstronna opcja siedzenia, która może być ułożona z poduszkami akcentującymi lub pozostawić ją gołą dla Twojej przestrzeni życiowej. Kirklanda ma ten kawałek na sprzedaż w oszczędności 25% off używając Kirklanda kupony z bezpłatną wysyłką na wszystkich zamówień.

Wykorzystanie przestrzeni - Stołki barowe

Stołki barowe stały się dość funkcjonalne i już nie tylko ograniczone do kuchni lub obszarów barowych. Ich popularność bierze się głównie z tego, że żyjemy w społeczeństwie, w którym bardzo ceni się wielozadaniowość. Można je przeciągnąć na patio na poranną kawę, a także pozwala na kreatywność, gdzie można dodać je do stołu jadalnego, gdy przyjdą dodatkowi goście. Przychodzą z wielkimi oparciami i podnóżkami też, jeśli chcesz być wyjątkowo wygodny. Przy tak wielu stylach, kolorach i kształtach do wyboru w Home Depot, stołki barowe służą celowi w twojej kuchni, dodają wizualnego piękna, jak również dodatkowego miejsca do siedzenia dla twojego domu. Mając tak wiele do zaoferowania, te szykowne dodatki mogą być twoje w cenie do 30% taniej, dodając stylowy akcent do twojego salonu. Dodatkowo, loveseats, bean bags, settees i recliners są niezbędne, jeśli chodzi o meble komfortowe. Podnieś swoją przestrzeń życiową z wizualnym urokiem, który nie jest ciężki na twojej kieszeni.

Wystrój domu

Wystrój jest tym, co pomaga zdefiniować przestrzeń i możesz to zrobić z kilkoma poważnymi klejnotami, dodając osobisty akcent do swojego domu. Podnieś poziom estetyki swojego wnętrza dzięki najnowszym, modnym elementom dekoracyjnym dostępnym w sklepach takich jak Michaels, Wayfair i Target.

Zestawy pościeli

Nowożeńcy zazwyczaj planują wokół podstawowych mebli i mają tendencję do ignorowania tego, że potrzebujesz również obszernych zestawów pościeli. Więc, pomyśl, aby zainwestować w kilka dodatkowych zestawów, aby oszczędzić na niespodziewanych gości. Wayfair, gigantyczny sklep dekoracyjny ma mnóstwo do zaoferowania w szerokiej gamie stylów na sprzedaż teraz z oszczędnościami do 65% off na Fitted Bedsheets.

Wybór odpowiednich akcesoriów

Gdy para buduje swoje wspólne życie, może wybrać przedmioty, które mają dla nich znaczenie - oparte na indywidualnych lub wspólnych zainteresowaniach i pasjach. Dodanie zdjęć lub pamiątek na gołej ścianie działa jako świetny pomysł na wystrój. Szukajcie na wyprzedażach garażowych niedrogich przedmiotów do dekoracji domu. Dla tych z artystycznym skrzywieniem umysłu, Etsy jest twój miejscem być i jeżeli ty no chcesz, wydawać pieniądze na drogich fotograficznych ramach then ty możesz iść w dla budżetowych przyjaznych opcji od pięknych obrazów na płótnie, dekoracyjnych ściennych lusterkach które wiążą wszystko wpólnie. Tylko dodając ciąg świateł do dzieła sztuki na gołych ścianach może przynieść dotyk romansu do swojego pokoju.

Wewnętrzny krajobraz przez dodawanie ziemistych elementów

Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc pokój czuje uziemione i kojące jest iść zielony i przynieść na zewnątrz w, jak rośliny utrzymać nas w połączeniu z naturą dodając zieleni w przestrzeni. Kwiaty są równie pewnym sposobem na wniesienie piękna i romantyzmu do każdego otoczenia, a niektóre świeżo ścięte aranżacje kwiatowe w Twoim salonie, jadalni lub foyer mogą pobudzić wydzielanie szczęśliwych substancji chemicznych w mózgu, takich jak dopamina, serotonina i hormon miłości, a także poprawić Twoje zdrowie psychiczne, gdy temperatura spada. W tym celu należy zaopatrzyć się w doniczki w Michaels za prawie połowę oryginalnej ceny, aby wypełnić swoje łodygi kwiatowe piękną ekspozycją.

To doprowadza nas do końca naszych wskazówek dotyczących projektowania i dekorowania domu nowożeńców z wciąż wieloma opcjami, oczywiście, w zależności od ich preferencji, że wiele osób może nawet nie myśleć o tym, które są wszystkie tam w sklepie. Dodając kilka tanich kawałków jest inteligentny sposób, aby uzyskać pomoc outfitting swój nowy dom, i uczynić go szczęśliwą przestrzeń, że będzie dzielić przez wiele lat.