W sektorze luksusowych nieruchomości dobre umiejętności sprzedaży są bardzo cenione. Jest jednak oczywiste, że dla dobrego agenta to nie wystarczy, a cechy zawodowe nie powinny przysłaniać moralnych i etycznych oraz podważać priorytetów. Tytuł najlepszych w branży zajmują nie ci, którzy dokonali najwięcej sprzedaży, ale ci, którzy na pierwszym miejscu stawiają interesy klientów, oferując im najlepsze opcje inwestycyjne, uwzględniając ich wymagania i życzenia. Uosabiając wszystko, co niezbędne dla klienta, aby uzyskać pożądany rezultat, Eliane Ribeiro udało się osiągnąć najwyższe szczyty w branży i zostać laureatką Luxury Lifestyle Awards w kategorii The Best Luxury Real Estate Broker in Portugal.

Z bogatym doświadczeniem na rynku luksusowych nieruchomości, Eliane Ribeiro pracuje w obszarach szkoleń, komunikacji, marketingu i zarządzania komercyjnego. Od 2010 roku jest członkiem RE/MAX, światowej sieci zrzeszającej ponad 120 000 agentów nieruchomości w ponad 100 krajach i terytoriach. W 2018 roku RE/MAX wyróżnił Eliane nagrodą za całokształt pracy, która wymagała co najmniej 7 lat pracy i 7 milionów dolarów prowizji brutto.

Obecnie Eliane Ribeiro jest jedynym konsultantem ds. nieruchomości w Portugalii, który został uznany przez National Association of Realtors jako instruktor w języku portugalskim dla Certyfikowanych Międzynarodowych Specjalistów ds. Nieruchomości. Jednym z jej ostatnich osiągnięć było to, że została pierwszym Ambasadorem RE/MAX Europe i RE/MAX Brazil w Portugalii.

Wśród licznych osiągnięć i sukcesów Eliane, jednym z głównych punktów jest ustanowienie i przywództwo w marce Eliane Ribeiro + Team. Jest to multidyscyplinarny zespół profesjonalistów z usługami strategicznie zlokalizowanymi w Lizbonie, Cascais i Porto. Dobre zaplecze zawodowe i kulturowe pozwala firmie oferować klientom najlepsze możliwości biznesowe w segmencie luksusowych nieruchomości.

Zespół kierowany przez Eliane Ribeiro ma 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, z czego 10 w ramach sieci RE/MAX. Na rozległym i wysoce konkurencyjnym rynku nieruchomości luksusowych, Zespół zawsze wyróżnia się tym, że jest nastawiony na sprzedaż luksusowych nieruchomości i stara się spełniać i przekraczać oczekiwania klientów.

Eliane Ribeiro + Team stale inwestuje w zdobywanie nowych umiejętności, specjalizacji i wiedzy specjalistycznej, co pozwala jej pozostać liderem w branży i zapewnić najbardziej wykwalifikowaną obsługę w zakresie sprzedaży luksusowych nieruchomości. Dzięki temu, że firma działa w najbardziej atrakcyjnych regionach do inwestowania w Portugalii, specjaliści zapewniają najwyższy możliwy rezultat, który w pełni odpowiada potrzebom klienta.

Jako jeden z liderów na rynku luksusowych nieruchomości w Portugalii, Eliane Ribeiro + Team zapewnia wysokiej jakości usługi nie tylko mieszkańcom kraju, ale także gościom, którzy chcą kupić tu nieruchomość. Warto zauważyć, że jedna trzecia nieruchomości w Lizbonie jest sprzedawana gościom z zagranicy. Eliane Ribeiro i jej wielokrotnie nagradzany zespół posiadają pełen zestaw umiejętności, które pozwalają im zagwarantować, że każdy, kto przekaże im sprzedaż lub promocję swojej nieruchomości, uzyska pomyślny wynik.

O Luxury Lifestyle Awards

Luxury Lifestyle Awards to globalna nagroda wybierająca, uznająca, celebrująca i promująca najlepsze dobra i usługi luksusowe na całym świecie. Celem firmy jest połączenie ludzi z najlepszym luksusem. LLA oceniło ponad 10 000 różnych dóbr i usług w 400 kategoriach z 60 krajów i przeanalizowało wyniki, aby dać Ci listę TOP najlepszych z najlepszych na świecie. Takie znane na całym świecie marki jak Chanel, Dom Perignon czy Ferrari zostały dumnie nazwane zwycięzcami. Zwycięstwo przynosi firmom status i uznanie, globalną promocję i ekspozycję na zupełnie nowy rynek klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https:
//luxurylifestyleawards.com/Like nas na Facebooku: https:
//www.facebook.com/LuxuryLifestyleAwards/Join nas na Instagramie: https://www.instagram.com/luxurylifestyleawards/