COVID-19 jest tematem nagłówków wiadomości od kilku tygodni. Ten niezwykle zaraźliwy koronawirus stał się poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i źródeł utrzymania. A ponieważ szczepionka nie będzie wkrótce gotowa, może tak pozostać przez dłuższy czas.

Równie niebezpieczny jak sam wirus jest jednak jego wpływ na nasze społeczeństwo. Prowadzenie działalności gospodarczej jest nie tylko znacznie trudniejsze, ale niektóre branże zostały nawet całkowicie zawieszone do odwołania.

Tylko podstawowe usługi mogą nadal działać, a jedną z nich jest z pewnością produkcja przemysłowa i medyczna. Jeśli pracujesz w sektorze inżynierii lub sprzętu medycznego, praca, którą wykonujesz, ma kluczowe znaczenie dla naszych wysiłków w walce z koronawirusem.

Jednak przy ograniczonej liczbie miejsc noclegowych znalezienie bezpiecznego miejsca na pobyt w pobliżu centrum Toronto jest niezwykle trudne. Zarówno hotele, jak i Airbnb stwarzają skrajne ryzyko, które może narazić Cię na zarażenie się COVID-19.

Jakie są więc dostępne opcje?

Implikacje dla produkcji przemysłowej i medycznej

Wykonywanie pracy bez narażania się na ryzyko zakażenia może być trudne. Nierzadko inżynierowie zdrowia pracują w kanadyjskich szpitalach i organizacjach zdrowotnych. Wymaga to mieszkania w pobliżu centrum Toronto, aby szkolić personel, instalować sprzęt i odwiedzać organy rządowe.

Na przykład, może być konieczne prowadzenie spotkań z pobliskim rządem prowincji w Toronto w celu omówienia zatwierdzeń badań klinicznych lub zgodności z przepisami. Być może będziesz nawet musiał pojechać do pobliskiej Ottawy, aby spotkać się z podmiotami federalnymi. Twoje stanowisko wymaga rozbudowanej sieci kontaktów z kluczowymi osobami w gęsto zaludnionych obszarach.

Tak czy inaczej, prawdopodobnie będziesz musiał znaleźć tymczasowe zakwaterowanie w mieście. Branża medyczna ma swoje hotspoty w centrum miasta. Prawdopodobnie będziesz musiał oceniać produkty i maszyny, a także realizować kontrakty inżynieryjne. Ale jak mieszkać w tak zaludnionym obszarze bez narażania siebie lub swojego zespołu?

Wybór zdezynfekowanego zakwaterowania

Może się wydawać, że znaczne ryzyko jest nieuniknione. Na przykład hotele codziennie przyjmują dziesiątki gości, narażając cię na kontakt z potencjalnymi nosicielami. Możesz również rozważyć Airbnb. Należy jednak pamiętać, że zarówno hotele, jak i Airbnb nie mają znormalizowanego systemu czyszczenia, który byłby w stanie zwalczyć zakaźny charakter COVID-19. Jest też problem właścicieli domów mieszkających w swoich przestrzeniach Airbnb. Wynajmowanie Airbnb może narazić Cię na bezpośredni kontakt ze skażonymi rzeczami osobistymi.

Procedury czyszczenia są największym problemem w większości przestrzeni publicznych. Wiele usług nie wykorzystuje detergentów, mydła lub wybielaczy w skuteczny sposób. Mogą również nie używać produktów zatwierdzonych przez EPA do leczenia COVID-19.

Ważne jest, aby znaleźć zakwaterowanie w Toronto, które spełnia szpitalne standardy sprzątania. Ponieważ w przypadku COVID-19 nawet niewielka szansa jest zbyt ryzykowna.

Znalezienie zakwaterowania w Toronto podczas COVID-19

Zalecamy wynajęcie nieruchomości od Toronto Luxury Suites. Nie tylko warunki sanitarne mają wyższy priorytet (apartamenty są poddawane ozonowaniu w celu ochrony przed koronawirusem), ale ogólne bezpieczeństwo nieruchomości zapewni, że będziesz mógł świadczyć usługi medyczne i produkcyjne pomimo kwarantanny. Toronto Luxury Suites wdrożyło procedury czyszczenia klasy szpitalnej, aby zapewnić, że każda przestrzeń jest bezpieczna i wolna od zanieczyszczeń.

Nie jest to jednak jedyny powód. Toronto Luxury Suites rozwiązuje również drugą kwestię związaną z życiem publicznym: kontakt z innymi. Dystans społeczny jest łatwy, ponieważ apartamenty nie mają wspólnych przestrzeni, takich jak wspólne kuchnie czy łazienki. Ponadto nie ma w nich żadnych rzeczy osobistych, co zmniejsza ryzyko zakażenia.

Nie będziesz też musiał zbyt często opuszczać swojego miejsca. Nasz szybki Internet umożliwia pracę z domu. Nasze nieruchomości znajdują się również w odległości spaceru od sklepów spożywczych, aptek i innych niezbędnych firm. W rezultacie nie ma potrzeby korzystania z ryzykownego transportu publicznego i taksówek.

Firma oferuje również elastyczne okresy pobytu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pobytu krótko-, czy długoterminowego, Toronto Luxury Suites może Cię zakwaterować i zapewnić, że Twoja przestrzeń będzie dostępna tak długo, jak tego potrzebujesz.

Kontakt w nagłych wypadkach nie będzie problemem. Toronto Luxury Suites gwarantuje całodobową infolinię na wypadek nagłych wypadków medycznych.

Chroń siebie i innych

Twoja praca w produkcji przemysłowej i medycznej ma większe znaczenie niż kiedykolwiek, podczas gdy pandemia koronawirusa ogarnia społeczeństwo. Musisz jednak sam podjąć środki ostrożności, zanim przyczynisz się do rozprzestrzeniania się wirusa.

Następnym razem, gdy będziesz oddelegowany do pracy w centrum Toronto, wynajmij nieruchomość z Toronto Luxury Suites. Będziemy dbać o utrzymanie higienicznego i wolnego od wirusów środowiska, które jest znacznie mniej ryzykowne niż tradycyjne pokoje Airbnb lub hotele.

Zarezerwuj swój pobyt w Toronto Luxury Suites już dziś, dzwoniąc pod numer (416) 901-3391.