Czy zamierzasz kupić pojazd? Możesz albo pójść na świeżo z plastiku nowy pojazd lub kupić pojazd handlowy. Ostatni jest bardziej wartościowy i ostrożny alternatywa, a my skutecznie dał ci powody wyjaśniające dlaczego. Niemniej jednak, jeśli skutecznie perused naszą historię i wybrałeś iść na używany samochód, lub zamierzał to zrobić, niezależnie od tego, wiedzieć, co "NIE" zrobić, zanim dostaniesz to, co powinno być zakończone. Wzdłuż tych linii, oto siedem rzeczy, od których powinieneś trzymać się z daleka podczas zakupu używanych pojazdów w Ottawie, Ontario, Kanada.

1. Nie wchodź w to na ślepo

Jeśli zaczniesz szukać pojazdu bez wyboru tego, czego potrzebujesz, możesz skończyć z pojazdem, który nie koordynuje się z Twoimi wymaganiami. Zaufaj nam i wolałbyś nie zwijać się z jakimś nieakceptowalnym pojazdem. Co najważniejsze, wybierz dlaczego kupujesz używane pojazdy w Ottawie i do czego go potrzebujesz.

Czy potrzebujesz kierowcy na co dzień? A może znowu pojazdu rodzinnego? Lub, z drugiej strony, coś bez konkretnego powodu ćwiczenia jak podróże lub zwiedzanie, w zależności od tego, że można uzyskać hatchback lub samochód, MPV lub SUV.

2. Budżet

Wyszukiwanie pre-owned pojazdu bez zawarcia planu finansowego jest również głównym NO-NO. Jest to kolejny typowy błąd, a ty będziesz albo wind up confounded o swoich decyzjach lub, bardziej godne ubolewania, z jakimś nieakceptowalnym pojazdu. Uzyskaj swoje potrzeby prosto i wybrać, co trzeba wydać przed nawet szuka pojazdu handlu.

Oczywiście, na wypadek, że śledzi się, że prawo pojazdu, w idealnym stanie, a można przejść nadmiar wydatków, a następnie, w tym momencie, bezsprzecznie niech to wszystko. Coś innego, spróbuj i śledzić idealny wybór wewnątrz określonego planu finansowego.

3. Właściwa inspekcja

Nie oceniając pojazdu odpowiednio przed zakupem jest dodatkowo coś, co należy trzymać się z dala od wszystkich wydatków. Z zewnętrznej perspektywy, pojazd może wyglądać w stanie mint, jednak jest to konsekwentnie możliwe, że mechanicznych nie są w stanie akceptowalne.

Poproś o odpowiednią jazdę próbną gdzieś około 10 km. Na wypadek, gdybyś znał zaufanego technika, zabierz ich ze sobą i pozwól im zobaczyć i dać ci ocenę, zanim zdecydujesz się na wybór.

4. Licznik kilometrów i inne wskaźniki

Należy również powstrzymać się od zakupu pojazdu trade-in bez sprawdzenia licznika kilometrów i różnych środków pojazdu. Po pierwsze, sprawdź, czy istnieją jakiekolwiek dowody zmiany w i wokół licznika kilometrów. W przypadku, gdy widzisz oznaki zmiany środków, lub stan pojazdów i przeglądanie licznika kilometrów nie są skoordynowane, to w tym momencie, prawdopodobnie najlepiej jest opuścić układ.

Wniosek

Wreszcie, nie należy płacić wszystkich pieniędzy z góry. Musisz wiedzieć, kiedy zapłacić. Zapłać niewielką kwotę symboliczną, aby naprawić umowę, ale nie przekazuj całej kwoty, zanim dokładnie sprawdzisz samochód i dokumentację.