Concierge Auctions, największa na świecie giełda nieruchomości luksusowych, posiada ponad 90-procentowy udział w rynku i utrzymuje najobszerniejszą globalną bazę danych koneserów nieruchomości o wysokiej wartości netto. Concierge Auctions pośredniczyło ostatnio w sprzedaży 30-hektarowej posiadłości i rancza jeździeckiego w pobliskim mieście Jupiter na Florydzie, położonym 90 minut na północ od Miami. Bukoliczny i piękny, większy obszar Jupiter obsługuje własny park lotniczy i dwa mistrzowskie pola golfowe, z których jedno graniczy z licytowaną nieruchomością.

Główny dom posiadłości w stylu śródziemnomorskim zajmuje prawie 12 000 stóp kwadratowych i jest wyposażony w windę, która wwozi mieszkańców i gości na trzy piętra. Posiada osiem sypialni, osiem łazienek, dwie wewnętrzne kuchnie, kuchnię na świeżym powietrzu, salę bilardową, piwniczkę na 1000 butelek wina i bary w kilku różnych pokojach. Aby wypić wyjątkowego drinka, możesz spędzić godzinę koktajlu w salonie widokowym na trzecim piętrze z pełnym barem, zadaszonym tarasem i balkonem. Na poziomie gruntu, ogromny wielki pokój domu otwiera się na loggię z wysuwanym ekranem, zapewniając dostęp do pomostu, który rozciąga się nad prywatnym jeziorem posiadłości.

Sąsiednie obiekty jeździeckie idealnie pasują do posiadłości zarówno pod względem śródziemnomorskiej stylistyki, jak i czystego bogactwa, obejmują dwupiętrową stajnię z klimatyzowanymi kwaterami dla koni oraz kilka dobrze utrzymanych i ogrodzonych obszarów, które wspierają różne aktywności jeździeckie. Kluczowe cechy stajni obejmują wygodną wylewaną gumową podłogę, osiem przestronnych prywatnych boksów dla koni, duże pomieszczenie na siano / wióry, dwa duże stojaki na pranie oraz pomieszczenie z pralnią i pełną łazienką do użytku przez ludzi. Zewnętrzne tereny jeździeckie obejmują osiem nawadnianych padoków, trzy obszerne wiaty, ujeżdżalnię, skocznię do ćwiczeń oraz szereg krzyżujących się szlaków, które rozciągają się na rozległej posiadłości. Ranczo kontroluje nawet szkodniki zewnętrzne za pomocą automatycznego systemu rozpylania much.

Aby lepiej pomieścić gości i personel, na terenie posiadłości znajduje się domek dla gości o powierzchni 2000 stóp kwadratowych. Jest też dwupokojowy apartament nad garażem na cztery samochody i jednopokojowy apartament na drugim piętrze stajni. Zarówno mieszkańcy, jak i goście mogą korzystać z centralnie położonego basenu ze słoną wodą.

Concierge Auctions wystawiło tę posiadłość na aukcję w kwietniu tego roku za 13,85 miliona dolarów. Platforma aukcyjna oferuje również możliwość zakupu sąsiedniej działki, która obejmuje 20 dodatkowych akrów i jest na rynku za 1,3 miliona dolarów.

Aukcje Concierge w Miami

Concierge Auctions ma na swoim koncie inne udane sprzedaże w Miami. Zeszłej wiosny sprzedano na aukcji One Thousand Museum. Ta nieruchomość w Miami znajduje się w samym sercu miasta przy Biscayne Boulevard. Luksusowe mieszkanie na otwartym planie o powierzchni 4800 stóp kwadratowych oferuje wyjątkowe widoki na miasto i wodę.

W 2018 roku Concierge Auctions nadzorował aukcję pięknej nieruchomości położonej na północ od Miami Beach, w Sunny Isles Beach. Nieruchomości Porsche Design Tower oferują 5-gwiazdkowe udogodnienia w centralnej lokalizacji.

O Concierge Auctions

Działając w Miami i na całym świecie, Concierge Auctions współpracuje z najbardziej zamożnymi nabywcami nieruchomości na świecie, prowadząc i ułatwiając zakup jedynych w swoim rodzaju nieruchomości poprzez najnowocześniejszy marketing cyfrowy, podgląd nieruchomości i system licytacji. Co więcej, zainteresowane strony mogą uzyskać dostęp do tego systemu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Administratorzy i członkowie zespołu Concierge Auctions zdobyli prestiżowe nagrody od organizacji, takich jak Who's Who in Luxury Real Estate, Financial Times, National Auctioneers Association, USA Today i Inc. 5000. Jako partner korporacyjny THIRDHOME, Concierge Auctions jest preferowanym dostawcą usług aukcyjnych dla globalnych sieci brokerskich, takich jak Sotheby's International Realty, Leverage Global Partners i Luxury Portfolio International.

Więcej informacji na temat Concierge Auctions i innych nieruchomości w Miami można znaleźć na Facebooku firmy.